A RackForest Kft. HOSZTING OPERÁTOR/ÜGYFÉLSZOLGÁLATOST keres!

A cég tulajdonosai azzal az elhatározással alapították meg a RackForestet, hogy Magyarországon is elérhető legyen olyan professzionális szolgáltatás a szerverbérlés, -üzemeltetés és hoszting piacon, amely a legmodernebb eszközök, infrastruktúra előnyeit kihasználva, árait megfizethető szinten tartja, miközben világméretű cégekre jellemző stabil, megbízható szolgáltatást nyújt.

Az elhatározás megvalósult és sikeresnek bizonyult. A RackForest folyamatosan növekszik és a csapat bővítésére most HOSZTING OPERÁTOR/ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS munkatársat keres.

Ha úgy érzed, a fenti értékek neked is fontosak és rendelkezel az alábbi tulajdonságokkal:

  • Informatikai cégnél szerzett ügyfélszolgálati tapasztalat,
  • Jártasság ügyfél kérések megválaszolásában, mind e-mailben, mind telefonon, mind ticketing rendszeren keresztül,
  • Ügyfél központú gondolkodás, kiváló kommunikációs készség.

Ha szívesen vennél részt ügyfél problémák megoldásában, egy növekvő cég építésében, TÉGED KERESÜNK!

Örülünk, ha van

  • Domain, szerver, tárhely, VPS ismereted,
  • Szerver szerelési tapasztalatod
  • Közép vagy felsőfokú végzettséged,
  • Műszaki érdeklődésed,
  • Szakmai tapasztalatod.
  • Beszélsz angolul,
  • Képes vagy az önálló munkavégzésre, de
  • Szívesen dolgozol egy kis csapat tagjaként is.
  • Sokrétű feladatkör, kreatív légkör
  • Jó hangulat
  • Stabil háttér, hosszú távú biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés alkalmazotti jogviszonyban
  • Hosszútávú és stabil szakmai perspektíva

Ha te pedig minket keresel,
küldd el önéletrajzodat a fizetési igény megjelölésével az allas@rackforest.hu e-mail címre.

A RackForest Kft. RENDSZERMERNÖK MUNKATÁRSAT keres!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK

  • Linux szerverek (fizikai, virtuális) menedzselése, karbantartása, mentése
  • Alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése
  • Informatikai hálózat üzemeltetése, konfigurálása
  • HA rendszerek üzemeltetése
  • Hozzáférés-, jogosultságkezelés, incidens kezelés,
  • IT védelmi rendszer, tűzfal karbantartása
  • Általános support tevékenység ellátása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • Tapasztalat az alábbi rendszerek telepítésében és üzemeltetésében:
  • Linux (leginkább Debian)
  • Apache, Nginx, PHP-FPM,MySQL,
  • Különböző virtualizációs platformok (KVM, XEN)

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT

  • Streaming illetve Openstackben ismeret
  • Infrastruktúra automatizáció ismerete (Ansible, puppet), script nyelvek ismerete
  • Docker ismerete
  • Mentési, archiválási technológiák ismerete
  • Verziókezelő ismerete (GIT, SVN)
  • Közép vagy felsőfokú végzettség,
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK

Az önéletrajzokat az allas@rackforest.hu e-mail címre várjuk!

A RackForest Kft. ÜGYFÉLSZOLGÁLATI/KERESKEDELMI ASSZISZTENS MUNKATÁRSAT keres!

  • Ügyfél kérések/hiba bejelentések megválaszolása, mind e-mailben, mind telefonon, mind ticketing rendszeren keresztül
  • Rendelések kezelése, nyomon követése, határidők betartása, teljesítés megszervezése és lebonyolítása
  • Szerződések adminisztratív kezelése
  • Ügyfél kapcsolattartás

  • Ügyfél központú gondolkodás, kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Gyakorlat rendelések, ajánlatok és szerződések kezelésében
  • Informatikai cégnél szerzett ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Releváns végzettségű, szakmai tapasztalattal nem rendelkező lelkes pályakezdők jelentkezését is várjuk

  • Domain, szerver, tárhely, VPS ismeret
  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki érdeklődés
  • Szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Önálló, munkavégzésre való képesség