A RackForest Kft. IT PROJEKTMENEDZSER MUNKATÁRSAT keres!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK

  • RackForest üzleti terveinek megfelelő informatikai specifikálása belső szakterületek bevonásával.
  • RackForest belső és ügyfél követelmények tervekbe történő átemelése.
  • Informatikai megvalósítási projektek teljeskörű vezetési feladatainak ellátása.
  • Leszállításra kerülő termékek átvételének szakmai támogatása.
  • A projekt során felmerülő dokumentációk, nyilatkozatok, szerződések kezelése.
  • A határidők, minőség és szerződéses tartalmak állandó felügyelete, betartása és betartatása, transzparencia biztosítása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Informatikai területen szerzett min. 3 éves gyakorlat
  • Klasszikus és agilis módszertanok ismerete, valamint projekt vezetőként szerzett min. 1 éves szakmai tapasztalat
  • Jártasság informatikai rendszerek, alkalmazások tervezésében

AMIT KÍNÁLUNK

  • Sokrétű feladatkör, kreatív légkör
  • Jó hangulat
  • Stabil háttér, hosszú távú biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés alkalmazotti jogviszonyban
  • Hosszútávú és stabil szakmai perspektíva

Az önéletrajzokat az allas@rackforest.hu e-mail címre várjuk!