Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, szerverbérléssel, üzemeltetéssel és hosztinggal foglalkozó cége a RackForest Kft.

A cég tulajdonosai azzal az elhatározással alapították meg a RackForestet, hogy Magyarországon is elérhető legyen olyan professzionális szolgáltatás a szerverbérlés, -üzemeltetés és hoszting piacon, amely a legmodernebb eszközök, infrastruktúra előnyeit kihasználva, árait megfizethető szinten tartja, miközben világméretű cégekre jellemző stabil, megbízható szolgáltatást nyújt kiemelkedő szakemberek segítségével.

Ha a fenti értékek neked is fontosak, szeretsz önállóan, de mégis egy vidám csapatban dolgozni, ha olyan munkahelyre vágysz, ahol változatos a munkakör, amely a multi cégek professzionalitását idézi a családias hangulat flexibilitásával és szeretnéd velünk együtt építeni a cég jövőjét, akkor TÉGED KERESÜNK, hogy büszkén képviseld a RackForestet!

A RackForest Kft. RENDSZERMERNÖK MUNKATÁRSAT keres!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK

  • Linux szerverek (fizikai, virtuális) menedzselése, karbantartása, mentése
  • Alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése
  • Informatikai hálózat üzemeltetése, konfigurálása
  • HA rendszerek üzemeltetése
  • Hozzáférés-, jogosultságkezelés, incidens kezelés,
  • IT védelmi rendszer, tűzfal karbantartása
  • Általános support tevékenység ellátása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • Tapasztalat az alábbi rendszerek telepítésében és üzemeltetésében:
  • Linux (leginkább Debian)
  • Apache, Nginx, PHP-FPM,MySQL,
  • Különböző virtualizációs platformok (KVM, XEN)

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT

  • Streaming illetve Openstackben ismeret
  • Infrastruktúra automatizáció ismerete (Ansible, puppet), script nyelvek ismerete
  • Docker ismerete
  • Mentési, archiválási technológiák ismerete
  • Verziókezelő ismerete (GIT, SVN)
  • Közép vagy felsőfokú végzettség,
  • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK

  • Sokrétű feladatkör, kreatív légkör
  • Jó hangulat
  • Stabil háttér, hosszú távú biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés alkalmazotti jogviszonyban
  • Hosszútávú és stabil szakmai perspektíva

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet fényképes szakmai önéletrajzoddal, valamint bérigényed feltüntetésével az  e-mail címre!

A RackForest Kft. MARKETING MUNKATÁRSAT keres!

MILYEN FELADATOKRA SZÁMÍTHATSZ?

  • Marketing stratégia és terv kialakítása
  • Offline és online marketing megjelenések tervezése, beállítása és nyomonkövetése
  • Social media marketing kampányok tervezése, megvalósítása
  • Social media megjelenés, kommunikáció tervezése, megvalósítása
  • Céges prezentációk és ajánlatok elkészítéséhez adminisztratív támogatás nyújtása
  • A RackForest-, és termékeinek képviselete elérése érdeklődőknél és potenciális ügyfeleknél egyaránt
  • Cég – és termékbemutatók előkészítése telefonon és e-mailben
  • Szóróanyagok, média eszközök terveztetése és beszerzése
  • Különböző kiállításokra a megjelenések megtervezése
  • On-page optimalizálási folyamatok megtervezése, kivitelezése és koordinálása
  • Átfogó keresőszó analízis elkészítése
  • Versenytárselemzés
  • Szoros együttműködés a fejlesztéssel

RÁD VÁRUNK, AMENNYIBEN:

  • Marketing területen szerzett minimum 3-5 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Hozzáértően ismered a Google, Google kereső, Google Adwords és Facebook platformokat
  • Magas szintű MS Office ismerettel és adminisztrációs készségekkel rendelkezel
  • Előnyt jelent, ha informatikai cégnél szerzett tapasztalatod van, de informatikai érdeklődés mindenképpen szükséges

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES KÉSZSÉGEK, KÉPESSÉGEK:

  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Kiváló kommunikációs és probalémamegoldó képesség
  • Műszaki érdeklődés
  • Pontos munkavégzés, precizitás
  • Analitikai szemléletmód, hozzáértés
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Döntésképesség, határozottság
  • Képesség a megfelelő időgazdálkodásra

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés teljesen bejelentett, alkalmazotti jogviszonyban
  • Jó hangulat (közös születésnapozás, ebédek, csapatépítők)
  • Egy intenzíven fejlődő cég tagja lehetsz, ahol hosszútávú, stabil perspektívát nyújtunk a fejlődéshez
  • Stabil háttér, biztos munkahely

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet fényképes szakmai önéletrajzoddal, valamint bérigényed feltüntetésével az  e-mail címre!